Izabrani umjetnici /selected artists
Austrija/Austria Edeltrude ARLEITNER - BON VOYAGE TO VARASDIN Gabriele Gruber Gisler - Nothing to say Peter Weihs - Variete 1 and 2
Australija/Australia Carol Forster - Miro’s Journey Tatiana Gvozdetskaya - OKNA John Tuckwell - In place
Belgija/Belgium Tjok Dessauvage - 1. Sahara Landscape - 2. Orbit Francoise Joris - No name (2) Bernadette Lefevere - Silent Move Vladica Sivčev - They Might Roll Off
Češka/Czech Republic Šarka Radova - 1. Red House - 2. Passage Eva Slobodova - Fun House
Čile/Chile Paulina Basta Rivas - Infinity Evolution
Danska/Denmark Jytte Moeller - Trunk II and II
Estonija/Estonia Annika Teder - HAIKU
Hrvatska/Croatia Melani Balaž - Koralj Coral Vesna Barbieri - Mačke Cats Lidia Boševski - Sjeme Seeds Željka Bračko - Moj grad sjećanja My Town of Memories Kornelija Dretar - Životni rezovi Cuts of life Ana Ereš - Planet Zemlja i ptice Planet Earth and Birds Mate Franin Pećarica - Bez naslova No name Đurđica Horvat - Buđenje Wakening Željka Korbar - Total Eclypse Vida Meić i Snježana Španić - Dobra vibracija Good vibration Višnja Naerlović - Bez naslova No title Vesna Osojnički - Astralno kretanje Astral moving Danijela Pičuljan - Razlistane bjeline Ramified Whiteness Snježana Pokos Vujec - Grad iz mašte Imagination town Dijana Rajković - Mogućnost Possibility Sanja Stani - Tijek misli Flow of thoughts Karmen Šarman - Portali i siluete Varaždina Iva Višković - Kockasti oblak Cubic cloud Ivančica Vončina - Poderane gaće Lacerated underpants
Iran/ Iran Abbas Akbari - Sky and the City
Irska/Irland Kira O Brien - Surrounded
Italija/Italy Antonella Cimatti - Butterflies light and shadows Marie-Josee Comello - Il bordo
Izrael/Israel Ester Beck - Turbulence series (2011) Simcha Even Chen - Weaves Shamai Gibsh Stelae - 2012 Zahara Harel - Little Poems Michal Ityel - 4 o’clock tea Dori Schechtel Zanger - Between memories and reality Shulamit Teiblum Millar - Memory
Japan/Japan Eriko Inazaki - 1. The world five seconds later - 2. Theremin Brian Ryosuke Sakashita - Absence Kano Takao - We’re in This Together Tetsuya Tanaka - Thinking on the wall №31 Sound kept secret Aki Toshiro - Empty
Južnoafrička Republika / Republic of South Africa Rika Herbst - 1. Green Odyssey - 2. A space Odyssey
Letonija/Latvia Eugenia Loginova - Winter in over Liga Skarina - Planets of Dreams
Litva/Lithuania Agne Kondrataite - Town in town
Mađarska/Hungary Erika Rejka - KJUB Sándor Somogyi - 1. Box of secrets - 2. Connect Terez Szemereki - SMART CLOUDS’
Malta/ Malta Valerio Schembri - Opening of the shell
Nizozemska /The Netherlands Janneke Bruines - 1. My House is Your House - 2. Viva Europa! Tineke van Gils Tulip - Window series 2011 Heike Rabe - Skyline of Rotterdam Ellen Rijsdorp - 1. Sphere - 2. Clart Mariette van der Ven - 1. Burn mother fucker, burn - 2. Cross-eyed Mary
Norveška/Norway Cecilie Lind - Very Famous Artist
Njemačka/Germany Eren Aysegül - Dissymmetry Claudia Biehne - “dance for three” Heidi Degenhardt - Corpi 1 Elena Krafft - Station /Bridge Gerhard Lutz - Monstrance Heide Nonnenmacher - Baroque rose I and II Christa Steinmetz - 1. My town in your town - 2. Connected Dora Varkonyi - 1. Individuum - 2. Crack in biography Dora Varkonyi Barbara Wieland - Up in the Air
Poljska/Poland Jan Drzewiecki - A+B Joanna Teper - Joanna Version 2.0
Rumunjska/Romania Arina Ailincai - Reflection porcelain
SAD/ USA Ivan Albreht - Encapsulated Stack Jake Allee - HEX JAR Stuart Asprey - One Side Effect of Over-Eating Susan Beiner - Yellow Mountain II Sharon Brill - Conch 16 Barbara Broadwell - Abbadon Andrew Casto - Dirge Michael James Cimino - Machinery #1: Cycle Christopher Davis-Benavides - Pouring Factory Derek Decker - Air Quality Matthew Dercole - 1. Many will help you when you forget about physics - 2. Opposing forces and truths Noriko Kuresumi - Sea of Memory Anthony Kukich - Blue Collar Jessica L.Smith - Full Circle Marc Leuthold - Pagoda Brandon Lutterman - Serenity Jar Karen M. Gunderman - Winter Tangle Katherine Radomsky - Element Todd Shanafelt - Not Merely Escaped Robert W Laware III - Strobilius Impostus Alyssa Wood - Untitled ( 2 wall pieces)
Slovenija/Slovenija Sapana Gandharb - Ashok Tree Ivana Petan - Heart in head Lučka Šićarov - The last typewriter in your town Dani Žbontar - Abandoned
Srbija/ Serbia Radenko Adnadj - Krajolik / Landscape 1 Ljubica Jocić Knežević - CODE Katarina Lazić Vasiljević - Catch as catch can Jelena Miletić - Dinamični rast Dynamic growth Ivana Rackov - No title Ivana Špoljarić - Moj grad My Town Nataša Vasilić - Ant World I and II
Švedska/Sweden Jaroslaw Lyko - Abstract Edita Rydhag - GETTING WINGS
Švicarska/Switzerland Jens Balkert - Pale Moon 1 Suzy Balkert - Twilight 2 Angela Burkhardt Gualini - 1. BOWLS - 2. BAMBOO Daniela Carrara - Cell 2 Michael Marx - Ice Tube Double Sibylle Meier - Where are the bed things Mause Schneider - Garbage
Tajvan/Taiwan Na Ling Huang - Flower Swirling
Turska/Turkey Şirin Koçak - White Black Brown Deniz Onur Erman - Owls on the Mountain of Owls
Velika Britanija/United Kingdom Jo Davies - Pieces of Kennet Carolyn Genders - Abstract vessel 2 Rachel Grimshow - Black Box Adele Howitt - Crystallised
GOSTI
Austrija /Austria Rosemarie Benedikt - Dva jarca Two ram
Hrvatska/Croatia Ivančica Cvitić Znidarčić - Ptice Birds Josip Grgevčić - Udvaranje Courtship Margareta Peršić - Ljudi nisu stijene People are not rocks Dora Pezić Mijatović - Asocijacija na barok Association to the Baroque Zdenka Pozaić - Zid sjećanja 21 Wall of memories 21 Višnja Markovinović - Sputani Inhibited Ljerka Njerš - Crno-crveni pladanj Black-red plate Božena Štih Balen - Bez naslova Robert Wrana - Volutica Little volute
Srbija/Serbia Velimir Vukićević - Bez naslova
Velika Britanija/United Kingdom Lorraine Robson Precious II
Arina Ailincai Počasno priznanje Abbas Akbari
Toshiro Aki
Ivan Albreht
Jake Allee
Edeltrude Arleitner
Stuart Asprey KERAMEIKONOVA BRONČANA MEDALJA Eren Aysegül
Melani Balaž
Jens Balkert
Suzy Balkert
Vesna Barbieri
Paulina Basta Rivas
Ester Beck
Susan Beiner
Claudia Biehne
Lidia Boševski
Željka Bračko
Sharon Brill
Janneke Bruines
Janneke Bruines
Angela Burkhardt Gualini
KERAMEIKONOVA SREBRNA MEDALJA
Angela Burkhardt Gualini
Andrew Casto
Antonella Cimatti
Michael James Cimino
Marie-Josee Comello
Christopher Davis-Benavides
Derek Decker
Heidi Degenhardt
Matthew Dercole
Matthew Dercole
Tjok Dessauvage
KERAMEIKONOVA ZLATNA MEDALJA
Kornelija Dretar
Jan Drzewiecki
Ana Ereš
Simcha Even Chen
Carol Forster
Mate Franin Pećarica
Carolyn Genders
Počasno priznanje
Shamai Gibsh
Sapana Gandharb
Gabriele Gruber Gisler
Tatiana Gvozdetskaya
Zahara Harel
Rika Herbst
Počasno priznanje
Đurđica Horvat
Adele Howitt
Eriko Inazaki
NAGRADA GRADA VARAŽDINA
Michal Ityel
Ljubica Jocić Knežević
Počasno priznanje
Francoise Joris
Željka Korbar
Sirin Kocak
Agne Kondraitaite
Elena Krafft
Anthony Kukich
Noriko Kuresumi
Jessica L.Smith
Katarina Lazić Vasiljević
Bernadette Lefevere
Marc Leuthold
Počasno priznanje
Cecilie Lind
Na Ling Huang
Eugenia Loginova
Brandon Lutterman
Gerhard Lutz
Jaroslaw Lyko
Karen M. Gunderman
Michael Marx
Vida Meić i Snježana Španić
Sibylle Meier
Jelena Miletić
Jytte Moeller
Višnja Naerlović
Heide Nonnenmacher
Heide Nonnenmacher
Kira O Brien
Počasno priznanje
Deniz Onur Erman
Vesna Osojnički
Ivana Petan
Danijela Pičuljan
Snježana Pokos Vujec
Heike Rabe
Ivana Rackov
Katherine Radomsky
Dijana Rajković
NAGRADA NAJBOLJEM MLADOM UMJETNIKU DO 30 GODINA STAROSTI "ONI KOJI DOLAZE"
Erika Rejka
Ellen Rijsdorp
Ellen Rijsdorp
Edita Rydhag
Brian Ryosuke Sakashita
Počasno priznanje
Dori Schechtel Zanger
Valerio Schembri
Todd Shanafelt
Vladica Sivčev
Liga Skarina
Eva Slobodova
Sandor Somogyi
Sandor Somogyi
Sanja Stani
Christa Steinmetz
Christa Steinmetz
Terez Szemereki
Karmen Šarman
Lučka Šićarov
Ivana Špoljarić
Kano Takao
Tetsuo Tanaka
Annika Teder
Shulamit Teiblum Millar
Joanna Teper
John Tuckwell
Mariette van der Ven
Počasno priznanje
Tineke van Gils
Počasno priznanje
Dora Varkonyi
Dora Varkonyi
Nataša Vasilić
Nataša Vasilić
Iva Visković
Ivančica Vončina
Robert W Laware III
Peter Wheis
Barbara Wieland
Alyssa Wood
Dani Žbontar
Ivančica Cvitić Znidarčić
GOST
Dora Pezić Mijatović
GOST
|
|
|